Tiendas El Corte Inglés
Estas en:
El Corte Inglés
Tenda
El Corte Inglés Preciados-Callao
Servizos
Servizos en El Corte Inglés Preciados-Callao
A tenda
Departamentos
Marcas
Servizos
Hostalería
Non te perdas nada
Accede a promocións exclusivas, descontos e novidades
Enviar
Lin e acepto
a política de privacidade e condicións de subscrición
á newsletter
Categorías
Todos
Axencia de viaxes
Alimentación
Automóbil
Celebracións
Club do Gourmet
Deportes
Gourmet Experience
Fogar e Decoración
Hostalería
Informática e Fotografía
Moda
Ocio
Outros servizos
Aparcadoiro
Saúde e beleza
Seguros
Telefonía
Venda de entradas
Axencia de viaxes: Viajes El Corte Inglés
Atención ao cliente
BodaMás
Carta de compras: El Corte Inglés
Clínica dental: Sanitas
Oficina postal: Correos
Emisión de facturas
Servizo de encordado de raquetas
Estanco con cava de puros: Tabacos
Gourmet experience: El Corte Inglés
Óptica: Óptica 2000
El Corte Inglés Seguros
Serigrafiado oficial de camisetas
Reparación de calzado, chaves e outros servizos: Mister Minit
Obradoiro de reloxaría : Operador local
Tintorería: Pressto
Venda de entradas
Salón de peiteado de señora e cabaleiro: Ébanni
Salón de peiteado de señora e cabaleiro: Luis&Tachi
Xeadaría Amorino: Amorino
Restaurante Central Mexicana: Central Mexicana
Starbucks: Starbucks
Click & Car
Click & Collect
Reparación de teléfonos: Samsung
Operador de telefonía móbil : Movistar
Hamburguesa Nostra: Hamburguesa Nostra
Sala de lactación
Financeira: El Corte Inglés
Club del Gourmet
BriCor
Cartón de compra El Corte Inglés
Tarxeta regalo
Sala de Ámbito Cultural
Imanol: Imanol
Soluciones y servicios informática y telefonía
Segunda vida para a túa roupa: CARITAS
Recarga de vehículos eléctricos
Deseño de baño con cita previa
Deseño de cociñas con cita previa
Restaurante Malvón: Malvón
TA‑TU Experience by Aristocrazy
Engraving Pandora
Piercing Agatha